• AZADI
  • zdj.3
  • NIJAVARAN

AKTUALNOŚCI

20 czerwca 2018

Z ogromną przyjemnościa pragniemy poinformować, że Fundacja Europa-Azja-Afryka została patronem honorowym II edycji konferencji Beyond Europe: Reconnecting Eurasia organizowanej przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Konferencja odbędzie się 23-24 października 2018 roku. Do zobaczenia :)

7 czerwca

Miło nam poinformować, że  Sylwia Piechocińska-Para reprezentowała na przełomie kwietnia i maja Fundację Europa-Azja-Afryka w komisji Ministerstwa Spraw Zagranicznych powołanej do opiniowania projektów konkursu pt.„Wsparcie wymiaru obywatelskiego i samorządowego polskiej polityki zagranicznej 2018". W ramach konkursu wyłonionych do dofinansowania zostało 19 projektów w łącznej wysokości 1 827 185,00 zł. Serdecznie gratulujemy.

21 stycznia 2018

Rozpoczynamy pełną parą przygotowania do IV edycji konferencji. Ze względu na liczne i szerokie tematycznie aspeky, którym jest poświęcona konferencja oraz na coraz większe zaintreresowanie naszym przesięwizęciem nazwa projektu została zmieniona na "Islamic World in International Relations"

 

5 stycznia 2018 

Już ukazały się dwie nowe publikacje, które sa efektem projektu Arab and Muslim World in International Relations - Serdecznie dziękujemy redakcji i wszystkim Autorom !

Pierwsza to "Political Dilemmas in the Arab and Muslim World" red. Rafał Ożarowski i Wojciech Grabowski (Wydawnictwo Rambler)

political dilemmas of the arab and muslim world

 

Druga : "Religion, Society and Economic Issues in the Islamic World" red. Rafał Ożarowski, Sylwester Gardocki (Wydawnictwo Rambler)

 religion society and economic issues in the islamic world